Zdalny rekruter

Elastyczne wsparcie przedsiębiorców w rekrutacji i HR

Wszystkie rekrutacje pod kontrolą

Nie masz czasu przeglądać aplikacji, które trafiają na firmową skrzynkę mailową? Chciałbyś, aby każdy kandydat, dostał informację zwrotną z podziękowaniem za kontakt ws. pracy w Twojej firmie?

Potrzebujesz, żeby ktoś przekierowywał do Ciebie tylko najlepszych ludzi na rozmowy o pracę? Rekruter Tobea jest tutaj, żeby Ci pomóc!

Zdalny rekruter – zakres usługi

Przeprowadzamy z kandydatami telefoniczne rozmowy selekcyjne. Weryfikujemy ich predyspozycje i dopasowanie do pracy na konkretnym stanowisku.

Otwieramy rekrutację w systemie ELEMENT, do której trafiają aplikacje wszystkich kandydatów do pracy.

Przetwarzamy dane kandydatów zgodnie z wymaganiami RODO.

Analizujemy wszystkie spływające aplikacje pod kątem Twoich potrzeb rekrutacyjnych

Każdy kandydat do pracy otrzymuje w Twoim imieniu informację zwrotną z podziękowaniem za aplikację.
Dostajesz informację zwrotną o najciekawszych kandydatach. Przekierowujemy do Ciebie najlepszych kandydatów na rozmowy bezpośrednie.
Niezależnie od tego, czy kandydat otrzyma propozycję pracy, czy też nie, dołożymy wszelkich starań, by czuł się poinformowany i zadbany w procesie rekrutacji, tak by Twoja marka, budziła w nim pozytywne skojarzenia. To pierwszy krok w budowaniu pozytywnego wizerunku Twojej firmy jako pracodawcy.

Nie musisz zatrudniać specjalisty ds. rekrutacji na stałe. Nie ponosisz kosztów stałych.

Rozwiązujemy problemy

Wiemy, jak skutecznie rekrutować

Zapewniamy ciągłość
pracy

Nie martwisz się urlopami, zwolnieniami, szkoleniami

Nie masz czasu na scrollowanie internetu w poszukiwaniu kandydatów? A może nie nadążasz przeglądać aplikacji, które trafiają na firmową skrzynkę mailową? Zamów zdalnego asystenta lub dopytaj o szczegóły

Zdalny rekruter – odpowiedzi

?

Opłata za godzinę pracy specjalisty to 230 zł /godz. Płacisz za tyle godzin, ile zostanie wykorzystanych.

Opłata godzinowa nie obejmuje kosztów publikacji zewnętrznych ogłoszeń rekrutacyjnych np. w Pracuj.pl, OLX, Rocket Jobs itd. Te koszty fakturujemy bez dodawania marży.

Pracę dla Ciebie wykonuje człowiek, nie automat  – konkretny specjalista Tobea, która zna się na swojej pracy, rozumie czym jest candidate experience (doświadczenie kandydata) i jak ważny jest wizerunek Twojej marki.

Nie pobieramy dodatkowych opłat z tytułu zatrudnienie kandydata rekomendowanego przez Tobea. Tzw. success fee Ciebie nie obowiązuje w ramach usługi Zdalny Rekruter.

Zakres prac dopasowujemy do potrzeb i sezonowości w Twojej branży. Umowę możesz wypowiedzieć na koniec każdego miesiąca. Bez haczyków. Masz pełną elastyczność.

Wypróbuj usługę

Zostaw swoje namiary – otrzymasz wzór umowy.